Gizlilik

Ana Sayfa Gizlilik

Thalesist müşterilerinin gizlilik haklarına büyük önem vermekte ve aşağıda açıklanan Gizlilik Politikasını uygulamaktadır.

Thalesist üye olmak için veya iletişim formları üzerinden girmiş olduğunuz bilgileri, siparişiniz esnasında verdiğiniz adres bilgilerini veya şahsınıza ait herhangi bir bilgiyi hiçbir şekilde şahıs veya firmalarla paylaşmaz, verdiğiniz siparişin tarafınıza ulaştırılması dışında herhangi bir işlev için kullanılmaz.

Thalesist sadece E-Bülten aboneliği isteyen müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgileri, promosyon bilgileri gönderir.

Hesap bilgilerimiz de E-Bülten aboneliği ‘varsayılan değer’ olarak kapalıdır, dilerseniz abonelik başlatarak gönderilerimizi alabilir, dilediğiniz zaman tekrar kapatabilirsiniz.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz.

Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Thalesist bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.